• slider xl 5
  • slider xl 6
  • slider xl 8
  • slider xl 11a
  • slider xl 13

O firmě

MMC Praha s.r.o. je kulturní agentura. Na rozdíl od umělecké agentury nezastupujeme žádné umělce. Zastupujeme kulturu. Všichni ve firmě máme rádi divadlo a hudbu. Rádi chodíme na koncerty, festivaly a do divadla. Umělci z nás nebudou, ale velmi rádi s umělci a pro umělce pracujeme. Ale nejvíc nás těší pracovat pro lidi. Nejkrásnější okamžiky pro nás jsou, když zařídíme akci, na které je plno a všichni se výborně baví.

Jsme malá firma, ale máme vynikající produkci. Jsme na trhu již docela dlouho a tak se známe se spoustou lidí z branže. Dokážeme proto v oblasti kulturního dění navrhnout, zařídit, zorganizovat a zajistit téměř cokoliv. Pořádáme divadelní představení pro firmy, hudební a divadelní festivaly pro veřejnost, sháníme prostředky pro ochotníky nebo pro začínající hudební skupiny.

S tím vším souvisí také spousta výtvarné, propagační a reklamní práce. Proto máme vlastní studio, kde se navrhují materiály a natáčí videa pro nás, pro firmy i pro hudební skupiny.

Pracujeme pro kulturu a kultura také někdy pracuje pro nás.

Samostatnou kapitolou v činnosti firmy je pořádání dobročinných akcí, jako jsou dražby, koncerty a divadelní představení, ve prospěch nemocných méně známými (a proto méně medializovanými) nemocemi a postiženími.

O naší práci

PRO FIRMY

Rádi pro vás a vaše zákazníky nebo zaměstnance připravíme kulturně-společenské akce všeho druhu. Společné, nevšední zážitky pomáhají budovat vztah s obchodními partnery – rozvíjí základ, který jste položili svojí kvalitní prací. My vám s takovým úkolem pomůžeme, navrhneme a zařídíme vše potřebné a na vás už bude pouze prožít příjemné zážitky s vašimi zákazníky.

Rádi vám také pomůžeme s propagací a zvidelněním vaší práce. Potřebujete nové zákazníky? Zlepšit vztah s těmi stávajícími? Nebo snad jen sdělit světu, v čem jste skvělí? Vytvoříme video prezentaci vaší společnosti na tělo. Ať už máte obchodní společnost, jste menším živnostníkem či velkou korporací, dokážeme uspokojit vaše požadavky na audiovizuální prezentaci.

 

PRO VEŘEJNOST

Protože máme rádi divadlo a hudbu, připravujeme kulturní akce pro širokou veřejnost. Propojujeme amatérské a profesionální divadlo, pořádáme divadelní vystoupení v netradičních prostředích, podporujeme regionální hudební skupiny a menšinové hudební žánry.

Přijměte naše pozvání a přijďte i vy podpořit svojí účastí českou kulturu nebo se staňte partnery některé z akcí.

Podporujeme amatérské divadlo v Řevnicích, a to po stránce produkční i po stránce materiální. Jak naše produkce v Řevnicích vypadají, můžete shlédnout na YOUTUBE. Pro mladé hudební skupiny pořádáme soutěže a pomáháme jim s tvorbou a produkcí CD a DVD po stránce výtvarné i výrobní.